Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro

11-poorts Dual-WAN Gigabit router met SFP+

389,00excl. btw

470,69incl. btw

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
11-poorts Dual-WAN Gigabit router met SFP+

389,00 excl. btw

470,69 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Wifishop met een  4.66/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro is de perfecte basis voor uw UniFi netwerk. De 11-poorts dual-WAN switch heeft 9 Gigabit RJ-45 poorten (8x LAN, 1x WAN) en 2 10G SFP+ poorten (1x LAN 1x WAN) en bevat ook een HDD-bay. De UDM-Pro is voorzien van UniFi Controller software én UniFi Protect software.

Eigenschappen UniFi Dream Machine Pro:

8x Gigabit LAN-poorten met 10G SFP+
Dual-WAN: 10G SFP+ en 1G RJ45
Beheer via UniFi Network Controller
Bluetooth voor eenvoudige setup via UniFi app
UniFi Protect NVR ingebouwd (excl. 3.5"/2.5" HDD)
1.3" Touchscreen met informatie over de status
Met IPv6 en VoIP-ondersteuning
IPS/IDS en DPI mogelijkheden
Snelle 1.7 GHz quad-core processor
Rackmountable (1U)

Krachtige dual-WAN router en security gateway

Met de Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro voorziet u uw organisatie van een krachtige dual-WAN router en security gateway. Deze is aan te sluiten op zowel glasvezel (10G SFP+) als ethernet (1G RJ45), wat u indien nodig kunt gebruiken als failover netwerkverbinding. Op de acht Gigabit LAN-poorten en de 10G SFP+ poort sluit u de gewenste apparatuur aan. En bent u benieuwd naar de actuele status van de Dream Machine, dan bekijkt u deze op het geïntegreerde 1.3" touchscreen.

Beheer via UniFi Network Controller

U beheert de Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro via UniFi Network Controller software. Binnen deze centrale beheeromgeving in de cloud configureert u uw UniFi router en beheert uw aangesloten UniFi apparatuur zoals access points. De apparaten worden overzichtelijk weergegeven en u kunt met de software updates uitvoeren of configuraties aanpassen. Voor de UniFi Controller software hoeft u niets te betalen en zijn geen licenties benodigd.

Ondersteunt UniFi camerabeveiliging

Het is mogelijk om uw UniFi IP-camera's op de router aan te sluiten. Plaatst u een harde schijf (3.5"/2.5" HDD) in het HDD-slot, dan kunnen de camerabeelden direct worden opgeslagen. De UDM-Pro is uitgerust met UniFi Protect software, zodat u uw camera's op afstand kunt beheren. Bekijk de opnames live of achteraf via de cloud in uw webbrowser of via de UniFi Protect app op uw smartphone. De timelapse functie laat u door de opnames scrollen, zodat u snel bij het juiste moment terechtkomt en de beelden kunt bekijken.

Installatie en montage

De Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro is een rackmountable gateway (1U) die u in een serverkast kunt plaatsen. De UDM-Pro is voorzien van Bluetooth connectiviteit, waardoor u de gateway via de UniFi Controller app eenvoudig kunt configureren.

Verschillen tussen UDM-Pro en UDM

U bekijkt nu de Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro. Zoals u in onderstaande vergelijking kunt zien, verschilt deze router op meerdere vlakken van de Ubiquiti UniFi Dream Machine.

Ubiquiti UniFi Dream MachineUbiquiti UniFi Dream Machine Pro
Desktop modelRackmount model
Geschikt voor kleinzakelijk gebruik en thuisnetwerkenGeschikt voor organisaties met een 19" patchkast
Met ingebouwde Cloud Key Gen2
(AP controller)
Ingebouwde Cloud Key Gen2 Plus
(AP controller + NVR met UniFi protect)
Zonder HDD slotMet HDD slot
Ingebouwd UAP-nanoHD access pointStuurt alleen externe access points aan
Geen glasvezel2x 10G SFP+ poort (1x LAN 1x WAN)
Zonder displayMet touchscreen voor statusinformatie

Inhoud verpakking

  • Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
  • Handleiding

Specificaties

Merk Ubiquiti
Artikelnummer UDM-Pro
EAN 817882027373
LAN poorten Meer dan 8 LAN poorten
WAN poorten 2x WAN
WiFi standaard Geen Wi-Fi
2,4 GHz snelheid Geen 2,4 GHz WiFi
5 GHz snelheid Geen 5 GHz WiFi
4G ondersteuning Nee
VPN ondersteuning Ja, Auto VPN via beheersoftware
VPN tunnels Onbeperkt
USB poorten Geen
Firewall Ja, basis
Loadbalancing Ja
PoE Output Nee
QoS Ja
VLAN Ja
SFP poorten Ja, meerdere poorten
Met SFP module Nee
Aantal units 1-pack
Contact

Vraag het onze expert!

Michel Beemer

030 669 1221
E-mail

Bundels

  • 2% Bundelkorting

    5xUbiquiti UniFi Dream Machine Pro

    Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro 5-pack

    1.906,10excl. btw

    2.306,38incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


  • Bundle

    Ubiquiti UniFi Dream Machine ProUbiquiti UniFi USW-Pro-24-POE Gen23xUbiquiti UniFi 6 Pro

    Ubiquiti Dream Machine Pro bundel

    1.613,00excl. btw

    1.951,73incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


  • Bundle

    2xUbiquiti UniFi Dream Machine Pro

    Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Duo Pack

    778,00excl. btw

    941,38incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


Alternatieven

  • TP-Link Omada SDN TL-ER7212PC

    Gigabit Multi-WAN VPN router met ingebouwde controller

    199,00excl. btw

    240,79incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • Ubiquiti UniFi Dream Machine

    4x4 11ac Gigabit WiFi router

    3 Reviews

    309,00excl. btw

    373,89incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • Ubiquiti UniFi Dream Machine SE

    Gigabit PoE(+) router met SFP+

    519,00excl. btw

    627,99incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie

Accessoires

  • Ubiquiti UniFi 6 Pro

    Indoor 4x4 WiFi 6 Access Point

    165,00excl. btw

    199,65incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • Ubiquiti UniFi US-8

    8-poorts Managed Gigabit Switch

    1 Reviews

    129,00excl. btw

    156,09incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie

Reviews

4

van de 5

1 reviews

5 sterren0
4 sterren1
3 sterren0
2 sterren0
1 ster0

Dit product beoordelen?

Ron Bocken

27-04-2020

Fantastische router, eenvoudig instelbaar

Dit is een veelzijdige router en is relatief eenvoudig te installeren. Cloud key controller, router, camera management, netwerk beveiliging, het zit er allemaal in. Het werkt allemaal prima! De unifi software is vollop in ontwikkeling en er worden steeds nieuwe opties toegevoegd. De statistieken die het apparaat levert zijn overzichtelijk en geven veel inzicht in wat er in je netwerk gebeurd, en met de ingebouwde IPS/IDS zie je wat er tracht op je netwerk te komen. Dit is natuurlijk met andere apparatuur ook te doen, maar dit gaat allemaal via de gui, en de leercurve is laagdrempelig. Dankzij de vlotte CPU is al het bovenstaande mogelijk zonder in te leveren op de routing snelheid. Superstabiel! Aanrader!

Veelgestelde vragen

Ubiquiti zelf biedt beperkte informatie als het gaat om compatibiliteit. In onze ervaring zijn de Western Digital Purple harde schijven bij uitstek geschikt voor het opslaan van camerabeelden. 
De UDM-Pro werkt met SFP en SFP+, maar doordat de USW-16-PoE Gen2 alleen werkt op SFP dient u een SFP module aan beide kanten te gebruiken. Hiervoor kunt u de volgende 2 pack gebruiken: UF-MM-1G-SFP

Deze modules kunt u met elkaar verbinden via een OM3 kabel, zie bijvoorbeeld: RL9600