Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Merken

Merken

Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
Vezel
9/125µm OS1
(10)
9/125µm OS2
(19)
50/125µm OM2
(15)
50/125µm OM3
(59)
Type accessoire
Muurbeugel
(1)
Plafondbeugel
(2)
Verloopstuk
(1)
Bruto snelheid
150 Mbps
(2)
300 Mbps
(2)
450 Mbps
(5)
500 Mbps
(2)
Type kabel
FTP Cat5e
(12)
FTP Cat6
(1)
FTP Cat6a
(2)
FTP Cat6a Slimline
(54)
WiFi standaard
WiFi 4 (11n)
(35)
Non-WiFi
(1)
WiFi 5 (11ac)
(200)
WiFi 6 (11ax)
(334)
PoE Standaard
802.3af (PoE)
(7)
802.3at (PoE+)
(9)
802.3bt (PoE++)
(3)
Passief 24V - 50V
(1)
Lengte
50 centimeter
(1)
1 meter
(3)
2 meter
(3)
3 meter
(2)
Type beugel
Paal/muur beugel
(4)
Muurbeugel
(5)
Muurbeugel (kliksysteem)
(3)
Patchkast beugel
(1)
WiFi standaard
Wireless-N
(2)
Wireless-AC
(11)
Aantal SIM-slots
1 SIM-slot
(23)
2 SIM-slots
(20)
Type antenne
Omni/rondstralend
(25)
Parabolisch/gericht
(12)
Sector
(11)
Aantal lijnen
1 Lijn
(1)
2 Lijnen
(2)
4 Lijnen
(3)
5 Lijnen
(4)
Geschikt voor
Aruba
(4)
Cisco
(30)
Draytek
(4)
EnGenius
(4)
LAN poorten
1x LAN
(11)
2x LAN
(5)
3x LAN
(3)
4x LAN
(37)
Singlemode of multimode
Singlemode
(17)
Multimode
(22)
n.v.t.
(11)
Gebruik
Outdoor
(39)
Indoor
(10)
WiFi
Nee
(1)
LAN poorten
2 x Gigabit LAN
(1)
4 x Gigabit LAN
(3)
6 x Gigabit WAN/LAN
(4)
8 x Gigabit LAN
(4)
Poorten
24 poorten
(5)
Snelheid SFP
1000 MB
(2)
Type
Behuizing (frontplaat)
(1)
Aantal videokanalen
4
(1)
8
(2)
16
(2)
1 - Aantal LAN poorten
Connectoren
LC - LC
(44)
SFP+ naar SFP+
(4)
4x LC - 4x LC
(55)
8x LC - 8x LC
(20)
Indoor
Ja
(4)
Nee
(1)
WiFi standaard
WiFi 4 (11n)
(4)
WiFi 6 (11ax)
(2)
WiFi 5 (11ac)
(15)
5GHz (non-WiFi)
(4)
Lengte
0;25 meter
(6)
0;5 meter
(30)
1 meter
(31)
1;5 meter
(31)
PoE ondersteuning
Geen PoE
(264)
PoE en PoE+
(1)
PoE 802.3af
(16)
PoE+ 802.3at
(215)
WiFi-frequentieband
2;4 GHz & 5 GHz
(506)
2;4 GHz
(26)
5 GHz
(39)
60 GHz & 5 GHz
(3)
LAN aansluiting
10 Gigabit (10GE)
(1)
5 Gigabit (5GE)
(1)
2;5 Gigabit (2.5 GE)
(2)
Gigabit (1 GE)
(5)
Type verloop
RP-SMA-male naar N-male
(5)
SMA-male - SMA-female
(6)
N-male naar SMA-female
(2)
N-male naar N-male
(3)
Kleur
Wit
(2)
WiFi standaard
WiFi 6 (11ax)
(5)
WiFi 5 (11ac)
(18)
WiFi 4 (11n) & WiFi WAN
(1)
WiFi 4 (11n)
(12)
Snelheid 2,4 GHz
150 Mbps
(5)
200 Mbps
(1)
300 Mbps
(4)
433 Mbps
(1)
Antenneversterking
Variabel
(1)
4dBi
(1)
5dBi
(3)
5;8dBi
(3)
Headset aansluiting
Ja; RJ9
(8)
Ja; Bluetooth
(2)
Nee
(1)
Type licentie
Cloud licentie
(74)
Support licentie
(77)
Firewall licentie
(45)
Upgrade licentie
(3)
WAN poorten
1x WAN
(70)
6x WAN
(1)
2x WAN
(23)
5x WAN
(2)
Connectortype
LC
(36)
Koper (RJ45)
(6)
Koper (patchkabel)
(5)
MTP (MPO)
(3)
Aantal LAN poorten
1
(1)
Kleur behuizing
Zwart
(5)
Wit
(45)
WAN poorten
1 x Gigabit WAN
(5)
2 x Gigabit WAN
(4)
6 x Gigabit WAN/LAN
(4)
7 x Gigabit WAN/LAN
(2)
Uitgangsvermogen
22 Watt
(2)
Sneldheid LAN
10/100/1000
(2)
HDD Slots
1x SATA
(3)
2x SATA
(2)
Lengte
0;5 meter
(6)
1 meter
(14)
1;5 meter
(11)
2 meter
(15)
Outdoor
Nee
(3)
Ja
(2)
Kleur
Zwart
(40)
Ivoor
(25)
Rood
(30)
Groen
(29)
Managed / Unmanaged
Managed
(493)
Unmanaged
(52)
Indoor of outdoor
Indoor
(423)
Outdoor
(169)
Indoor & Outdoor
(20)
Inclusief verloopstukjes
RP-SMA + RP-TNC
(3)
Nee
(16)
Snelheid 5 GHz
433 Mbps
(6)
867 Mbps
(3)
1300 Mbps
(2)
Geen 5 GHz
(2)
Aantal antennes
2-pack
(1)
3-pack
(2)
4-pack
(1)
Geldigheid
Onbeperkt
(4)
1 maand
(7)
1 jaar
(84)
2 jaar
(20)
WiFi standaard
WiFi 6 (11ax)
(15)
WiFi 5 (11ac)
(19)
WiFi 4 (11n)
(5)
Geen WiFi
(27)
Aantal vezels
1 - Simplex
(6)
2 - Duplex
(29)
4
(2)
12
(2)
Maximale Resolutie
2MP
(2)
3MP
(7)
4MP
(26)
5MP
(5)
Geïntegreerd stopcontact
Ja
(1)
Standaard snelheid
1000 Mbps
(1)
350 Mbps
(1)
450 Mbps
(1)
500 Mbps
(1)
Output power capacity
Onbekend
(2)
PoE
Zonder PoE
(1)
Met PoE
(4)
Duplex of simplex
Duplex
(170)
Kleur
Wit
(4)
SFP poorten
1 SFP poort
(7)
2 x SFP
(104)
Meer dan 2 x SFP
(140)
2 x SFP+
(25)
Type kabel
HDF200
(2)
HDF400 (Low-loss)
(3)
Coax
(13)
Flex cable
(1)
Aantal gebruikers
Onbekend/ n.v.t.
(128)
1 Gebruiker
(65)
8 Gebruikers
(3)
Onbeperkt
(6)
Equivalent
Nee
(45)
Ja
(7)
Infrarood Nachtzicht
Ja
(38)
Nee
(12)
UTM snelheid
90 Mbps
(1)
300 Mbps
(2)
360 Mbps
(3)
550 Mbps
(3)
Auto shutdown
Nee
(3)
Productserie
SG220
(1)
Catalyst C1300 series
(1)
SX350X
(5)
SX550X
(5)
Aantal licenties
1-pack
(14)
2-pack
(3)
3-pack
(3)
4-pack
(3)
Type camera
Dome
(6)
Mini dome
(1)
Bullet
(23)
Mini bullet
(1)
19" rackmountable
Ja
(14)
Ja; via rackmount kit
(4)
Nee
(7)
PoE
Ja; 802.3af
(14)
Ja; 802.3at
(12)
Ja; 802.3af en 802.3at
(19)
Nee
(3)
SFP poorten
1 x SFP
(6)
2 x SFP+
(2)
4 x SFP
(2)
2 x SFP en 2 x SFP+
(1)
WiFi
Nee
(47)
Ja
(3)
Vari-focus lens
Ja
(4)
Nee
(45)
Weerbestendig
Ja
(9)
Ja; IP65
(3)
Ja; IP66
(7)
Ja; IP67
(21)
Vandaalbestendig
Ja; IK04
(7)
Ja; IK08
(3)
Ja; IK06
(1)
Ja; IK10
(5)
Aantal poorten
8 poorten
(1)
12 poorten
(1)
16 poorten
(2)
24 poorten
(3)
Merk
ACT
(716)
ALFA Network
(53)
Alta Labs
(5)
Aruba Instant On
(7)
LAN poorten
2 x Gigabit
(7)
2 x 100 Mbps
(4)
PoE ondersteuning
Ja
(10)
Nee
(1)
BLF ondersteuning
Nee
(1)
Ja
(10)
VLAN
Ja
(76)
Nee
(42)
Aantal aansluitingen
1
(2)
Levertijd
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
(1237)
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(1670)
Levertijd 4 tot 7 werkdagen
(32)
Pre-order
(9)

Merken

3218 producten

Pagina 1 van 135